Darmowe gry dla dzieci

Wpisy

 • czwartek, 16 maja 2013
  • Gry Monster High

   Lalki Monster High po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 2010 roku i w bardzo krótkim czasie zrobiły niesamowitą wręcz karierę stając się jednymi z ulubionych i najczęściej kupowanych lalek dla dziewcząt. Ich autorką jest Garrett Sander, autorką ilustracji natomiast Kelly Riley.

   Każda ze stworzonych, upiornych postaci nawiązuje do filmowych potworów oraz innych mrocznych postaci znanych z powieści i fantastyki - właśnie to odróżnia je od większości innych lalek będących na rynku. Każdą z nich owiewa nutka tajemniczego klimatu. Wśród nich znajdziemy między innymi córki najbardziej znanych potworów - Hrabiego Drakuli, potwora stworzonego z martwych ciał - Frankensteina, mumii egipskiej, meduzy, potwora pochodzącego z czarnej laguny i nie tylko. Wśród dziewcząt znajdują się również córki duchów, wilkołaków, wampirów....

   Na ich podstawie powstała także seria książek, film promocyjny oraz gry Monster High które można znaleźć niemal na każdym większym portalu z grami online. Wszystkie dziewczęta będącymi ich fankami bez problemu mogą zagrać w ubieranki takich postaci jak Frankie Stein, Clawdeen Wolf, Draculaury czy Cleo de Nile. Istnieje również wiele gier na ich temat polegających na gotowaniu, pieczeniu, robieniu makijażu i nie tylko. 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (8) Pokaż komentarze do wpisu „Gry Monster High”
   Tagi:
   Autor(ka):
   adamfinski
   Czas publikacji:
   czwartek, 16 maja 2013 19:21

Archiwum

Kanał informacyjny